شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 6052
بازدید: 1017

امروز قصد آموزش ارسال خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی را داریم برای این کار افزونه وردپرسی را معرفی می کنیم که به بهترین شکل ممکن این کار را برای شما انجام دهد تا در وقت شما صرفه جویی شود و زمان خود را صرفه کارهای حرفه ای تر کنید.

همانطور که می دانید شبکه‌‌های اجتماعی نقش پررنگی در زندگی همه افراد دارند و تاثیر مستقیم بر روی زندگی و تصمیمات افراد می‌‌گذارند. با توجه اینکه امروزه بیشتر زمان افراد صرف گذراندن در شبکه‌‌های اجتماعی مختلف می‌‌شود، این موضوع باعث شده تا شبکه‌‌های اجتماعی برای مدیران سایت وردپرسی نیز مهم باشد زیرا میزان کاربران ورودی شبکه‌‌های اجتماعی این مورد را نشان می دهد که شبکه‌‌های اجتماعی می‌‌تواند تاثیر بالایی بر بازدیدکنندگان سایت ما داشته باشد. هر میزان که بازدیدکنندگان سایت ما بیشتر باشد سئو سایت ما به همان نسبت بیشتر می‌‌شود پس ما باید اقداماتی در این زمینه انجام دهیم تا اعتبار بیشتری در گوگل کسب کنیم.

خیلی از مدیران سایت‌ها به دلیل نبود وقت کافی و یا اینکه به دلیل فیلترینگ اعمال شده بر روی بیشتر شبکه‌های اجتماعی تمایلی برای استفاده از شبکه های اجتماعی در کنار سایت خود ندارند، بنابراین دست به دامان افزونه‌های وردپرس شده و با استفاده از افزونه انتشار خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی سعی بر این دارند تا به صورت خودکار این کار را انجام داده و اقدام به ارسال خودکار مطالب در شبکه‌های اجتماعی کنند.

معرفی افزونه WordPress to Buffer :

یکی از افزونه های اشتراک گذاری خودکار مطالب وردپرس در شبکه‌های اجتماعی افزونه WordPress to Buffer می باشد که در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و تاکنون توانسته بیش از 8.000 نصب فعال و کسب امتیاز 4.5 را ازآن خودش بکنه که با استفاده از این افزونه قادر به ارسال خودکار مطالب وردپرس به شبکه‌های اجتماعی هستید. برای استفاده از این افزونه کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه افزونه در مخزن وردپرس هدایت شده و سپس با استفاده از آموزش نحوه نصب و کار کردن با افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی افزونه در سایت خود کنید.

دانلود افزونه WordPress to Buffer

 

آموزش ارسال خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی :

بعد از نصب و فعال سازی افزونه پیغام زیر نمایش داده می شود که لازم است بر روی گزینه Click here to Authorize کلیک کنید.

ارسال خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی

بعد از کلیک روی این دکمه به وبسایت بافر هدایت می شوید که صفحه زیر را نمایش می دهد، حالا روی یکی از گزینه‌های توییتر، فیسبوک یا لینکدین کلیک کنید تا اکانتتان در این سایت با استفاده از شبکه اجتماعی ساخته شود.

انتشار خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی

 

در این آموزش ما از فیسبوک برای اینکار استفاده می‌کنیم بنابراین بعد از اینکه روی دکمه Sign in with facebook کلیک کنید و وارد اکانت فیسبوک خود شوید پنجره زیر به نمایش در می آید که باید برای اجازه دسترسی روی دکمه Continue with کلیک کنید.

آموزش ارسال خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی

بعد از این مرحله در صورتی که صفحه فیسبوک داشته باشید تصویری مانند تصویر زیر برایتان نمایش داده می شود که از شما میخواهد اتصال از طریق صفحه به اکانت انجام گیرد و یا اینکه از طریق پروفایل عمومی شما که با توجه به نیاز خود میتوانید از هر یک از این گزینه‌ها استفاده کنید.

آموزش ارسال خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی

در اینجا چون دسترسی از طریق پروفایل عمومی را انتخاب کرده ایم مجددا به مرحله قبل هدایت میشویم که باید مجدد روی continue as کلیک کنیم تا به پروفایل متصل شده و تصویر زیر نمایش داده شود. در اینجا از ما می میخواد که آیا تمایلی دارید که بافر یک پست روی پروفایل شما ارسال کند تا مشاهده کنید مطالبی که از طریق این افزونه ارسال میشود به چه شکلی خواهند بود؟

آموزش ارسال خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی

در صورت تمایل میتوانید روی دکمه OK کلیک کنید تا پستی منتشر شود و در غیر اینصورت روی Not now کلیک کنید. بعد از این مرحله به صفحه زیر خواهید رفت که ایمیل شما را نشان می دهد و از شما می خواهد تا یک رمز برای اکانت خود انتخاب کنید.

آموزش ارسال خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی

اکنون پس از اینکه وارد اکانت شدید به پیشخوان وردپرس برگردید و مجددا روی گزینه Click here to Authorize کلیک کنید.

ارسال خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی

بعد از کلیک روی این گزینه مجددا وارد سایت بافر میشوید که در اینجا برای اشتراک گذاری خودکار مطالب وردپرس در شبکه‌های اجتماعی از شما میخواهد که دسترسی وردپرس را به بافر بدهید، بنابراین مشابه تصویر زیر روی دکمه Allow Access کلیک کنید.

آموزش ارسال خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی

بعد از این مرحله وارد پیشخوان وردپرس میشوید که در اینجا با تصویر زیر رو به رو خواهید شد. دقت کنید که برای اتصال باید دقیقا مشابه تصویر زیر پیغام موفقیت آمیز بودن اتصال به شما نمایش داده شود.

آموزش ارسال خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی

اکنون باید بر روی تب نوشته‌ها کلیک کنید تا وضعیت و نحوه ارسال خودکار مطالب در شبکه‌های اجتماعی را مشخص کنید. بعد از کلیک روی این گزینه تصویر زیر برایتان باز میشود که میتوانید شخصی سازی دلخواه برای انتشار خودکار مطالب خود را داشته باشید.

نویسنده

مدیر سایت
تلاش می کنیم بهترینها را برایتان دست یافتنی می کنیم! وقتی می بینیم که نیازهای شما با محصولات سایت ما برطرف می شود، بسیار خرسند می شویم. ما پشتیبانی 24 ساعته در تمام ایام هفته از طریق تیکتینگ و چت آنلاین داریم.