seo-link-building
Link Earning یا Link building کدام مورد را استفاده می کنید؟ شاید شما هم جز افرادی باشید که به تازگی به جمع بازیکنان سئو کار پیوسته اید و در مورد هر کدام از مفاهیم بالا مقالات آموزشی متفاوتی مطالعه نموده اید اما در واقع تفاوت بین لینک بیلدینگ با Link Earning آن قدر ظریف و ماهرانه است که تنها افرادی که سالها در این زمینه فعالیت می نمایند آن را درک نموده و متوجه می شوند
dublin-core
دوبلین کر (Dublin Core) در واقع یک نوع متاتگ است که از ان به عنوان متا دیتا نیز یاد می شود زیرا این نوع متا خود شامل 15 پارامتر می باشد که هر کدام از این پارامترها نشان دهنده بخشی از اطلاعات هستند.
google-sandbox
سند باکس گوگل در واقع مانع از شناخته شدن وب سایت شما توسط موتور گوگل می شود. ولی در عمل سند باکس چیست و چگونه عمل می کند ؟
آموزش-رایگان-TensorFlow (3)
در این پست از سری آموزش رایگان TensorFlow به مسئله رگرسیون (Regression) می پردازیم. در رگرسیون ، هدف ما پیش بینی تولید یک مقدار مداوم (continuous ) است، مانند افزایش و کاهش قیمت طلا یا یک احتمال وقوع یک اتفاق ...
directory-list
Directory list یا directory web به سایت های مرجعی گفته می شود که مجموعه فعالیت های سایر وب سایت ها را دسته بندی می کنند.
آموزش-رایگان-TensorFlow (3)
در این پست که از سری آموزش رایگان TensorFlow است، به دسته بندی متن ها به دو گروه "مثبت" و "منفی" می پردازیم. این مثالی از دسته بندی باینری ( Binary-Classification ) یا همان دو کلاسه ( Two-Class-Classification ) است.
VPN
با توجه به تحریم ها و محدودیت هایی که موجود است، بسیاری از کاربران برای دریافت خدمات و اتصال به برخی از سایت های خارجی که تعدادشان کم نیز نمی باشد، از سرویس های VPN استفاده می کنند. اما به راستی آیا VPN بر روی سئو وب سایت تاثیر دارد؟
Improving-Your-Domain-Authority
آتوریتی چیست؟ ، معیاری است که توسط شرکت moz.com ارائه شده است  پیج آتوریتی یا دامین اتوریتی در واقع عددی برای تعیین میزان اعتبار صفحه یا دامنه وب سایت شماست و به موارد متعددی که در ادامه این پست بیان می کنیم بستگی دارد.
آموزش-رایگان-TensorFlow (3)
این پس ز سری آموزش رایگان TensorFlow یک مدل شبکه عصبی را برای طبقه بندی تصاویر از لباس ها ، مانند کفش ورزشی و پیراهن ، آموزش می دهد. اشکالی ندارد اگر همه جزئیات را درک نکنید ، این یک مرور سریع به یک برنامه کامل TensorFlow با جزئیات توضیح داده شده است. ما در این آموزش  از tf.keras ، یک API سطح بالا برای ساخت و آموزش مدل ها در TensorFlow استفاده می کند. قطعه کد زیر ، کتابخانه های لازم را فراخوانی میکند.
آموزش-رایگان-TensorFlow (3)
با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی هوش مصنوعی، در تیم P30script بر آن شدیم که آموزش رایگان Tensorflow را در قابل پست هایی خدمت شما عزیزان ارائه نماییم. TensorFlow یک کتابخانه یادگیری ماشین منبع باز برای تحقیق و تولید نرم افزار های مبتنی بر هوش مصنوعی است. TensorFlow برای مبتدیان و متخصصان API را ارائه می دهد تا نرم افزار ها را برای رنج مختلفی از کامپیوتر ها ، موبایل ، وب و سیستم های ابری توسعه  دهند. برای شروع به بخش های زیر مراجعه کنید.
1 2 3 9
توسط
تومان