wordpress-tutorials
یادگیری وردپرس در یک هفته شعار نیست، تیم پی سی اسکریپت تلاش دارد تا در این مقاله با یک برنامه ریزی دقیق به شما عزیزان نحوه یادگیری وردپرس در یک هفته را تشریح کند.
wordpress-p30
منبع درآمد وردپرس از کجاست؟ چه کسی صاحب وردپرس است؟ خواستگاه وردپرس از کجا نشات می گیرد؟ تیم پی سی اسکریپت قصد دارد تا در این مقاله به سوالات مذکور پاسخ دهد.
hash-code
کد هش یکی از موارد امنیتی است که با مفهوم یکتایی اثر انگشت انسان برابری می نماید. در این مقاله تیم پی سی اسکریپت در خصوص مزایای کد هش صحبت خواهد نمود.
hack-site
هک وب سایت از جمله موضوعاتی است که در حوزه امنیت بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در این مقاله تیم پی سی اسکریپت تلاش دارد تا نشانه های هم وب سایت را شرح دهد.
whois
whois دامنه از جمله مواردی است که مالکیت یک دامنه را نمایش می دهد. در واقع whois دامنه همچون یک شناسنامه، اعتبار و هویت دامنه را مشخص می نماید.
GOOGLE-RANK2
رتبه سایت یکی از مواردی است که اکثر وب مستران سعی در بهبود آن و اخذ نمره بیشتر از گوگل دارند. هر اندازه رتبه سایت شما بهتر باشد، جایگاه وب سایت شما در منظر خزنده های موتور جستجو گوگل نیز بهتر است.
photo_2016-04-26_22-48-15
توزیع لینوکس،انواع آن و مقایسه بین بهترین توزیع های لینوکس در این نوشتار توسط پی سی اسکریپت انجام خواهد شد.
Google-Display-Network
شبکه نمایش گوگل یا GDN  مخفف Google Display Network است، برای نشر تبلیغات و معرفی خدمات و محصولات وب سایت‌ها به کاربران گوگل می‌پردازد.
address-site
موتورهای جستجو خط فاصله ( – ) و خط زیرین ( _ ) را متفاوت از یکدیگر شناسایی می‌کنند. گوگل توصیه می‌کند که به جای استفاده از آندرلاین یا  underscores (_) از خط فاصله یا  hyphens (-) استفاده نمایید. در واقع گوگل ...
آموزش-افیلیت-مارکتینگ
همکاری در فروش، افیلیت مارکتینگ یا بازاریابی پورسانتی (affiliate marketing) که به آن افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش نیز می‌گویند امروزه مورد توجه بسیاری از کسب و کارهای آنلاین قرار گرفته است.
1 2 3 17
توسط
تومان