شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 4639
بازدید: 536

Link Earning یا Link building کدام مورد را استفاده می کنید؟ شاید شما هم جز افرادی باشید که به تازگی به جمع بازیکنان سئو کار پیوسته اید و در مورد هر کدام از مفاهیم بالا مقالات آموزشی متفاوتی مطالعه نموده اید اما در واقع تفاوت بین لینک بیلدینگ با Link Earning آن قدر ظریف و ماهرانه است که تنها افرادی که سالها در این زمینه فعالیت می نمایند آن را درک نموده و متوجه می شوند. در این آموزش تیم پی سی اسکریپت تلاش نموده است که با آسان ترین توضیحات هر دو مورد را تشریح کند.

 

Link Earning و Link building در دو مورد با هم تفاوت دارند:

 

  • هدف
  • قصد

 

لازم است تا در ابتدای کار نیت و هدف خود را مشخصد نمایید. بسایری از سئو کاران در دنیای مجازی برای جذب نظر موتور های جستجوگری چون گوگل بر روی کیفیت فعالیت خود کار می کنند به همین دلیل ساخت لینک به یک معمای اساسی برای آنان تبدیل شده است.

 

Link building چیست ؟

 

از سال 2017 اهمیت ساخت Link building با توجه به تغییرات الگوریتم های گوگل بیش از پیش شده است. به طور کلی لینک بیلدینک به روشی اطلاق می شود که طی آن آدرس سایت شما از سایر وب سایت ها قابل دسترس باشد. تصور کنید یک سایت به تازگی راه اندازی نموده اید، در کانال های اجتماعی آن را معرفی نموده و برای آن تبلیغ انجام داده اید. هم اکنون برای پیشی گرفتن از رقبا نوبت به تمرکز بر روی لینک بیلدینگ است.

 

هم اکنون تقطه آغاز و تفاوت بین Link Earning و Link buildingآغاز می شود.

پس از بروز رسانی الگوریتم پنگوئن توسط گوگل که کیفیت بک لینک ها را بررسی می کند دیگر روش های قدیمی همچون ارسال مقاله برای وب سایت های دیگر، ارسال ایمیل اسپم به سایت های گوناگون و … کارگشا نخواهد بود. اگر ربات های گوگل متوجه غیرطبیعی بودن این لینک بیلدینگ ها شوند، خسارت بسیار زیادی به سایت تحمیل می گردد.

تفاوت اصلی در کیفیت است. Link Earning به دلیل اینکه لینک ارسالی شما آن اندازه برای کاربر مفید بوده که سایت را با آن لینک بشناسد، مورد تمجید قرار می گیرد. اما در لینک بیلدینگ زمانی که مزرعه لینکها بی ارزش افزایش یابد موجب بی اعتمادی کاربر می شود. پس قانون اساسی کیفیت لینک ها می باشد. اگر شما اطلاعات کافی در لینک بیلدینگ داشته باشید قطعا مطلع هستید که اگر تمام لینک های ساخته شده تحت نام دامنه شما باشند باعث می شود تا گوگل شما را به سرعت جریمه نماید.

برای موفقیت در Link Earning باید تلاش نمایید که از سایت هایی که دامنه بیش از حد متوسط دارند و ارزش دامنه ها بالا است، استفاده نمایید. کمیت این لینک ها مهم نیستند اما کیفیت ارزش بالایی دارد.

 

چگونه از Link building به Link Earning کوچ نماییم؟

 

بسیاری از افرادی که در حوزه برندینگ فعالیت می کنند اهمیت Link Earning را مطلغع می باشند. در Link Earning از آنجا که تمام پست ها با کیفیت بوده وبه خودی خودی باعث می شوند بسیاری از وب سایت ها به سمت شما رجوع کنند، موجب درآمد زایی و اعتبار وب سایت می شود. Link Earning باعث می شود تا افراد به سوی شما بیایند اما در Link building شما تلاش میکنید تا نظر بقیه افراد را به سمت خود جلب نمایید. بازدیدکنندگان منظم سایت شما رمز موفقیت Link Earning است.

اگر شما توانستید مشکلی که راه حل ندارد را در دنیای مجازی حل نمایید و منتشر کنید ، اگر پست قابل تاملی برای یک وبلاگ نویشتید و به صورت کلی اگر منحصر به فرد بودید منتظر باشید تا تحولی شگرف رخ دهد. در ادامه راه حل های موفقیت در Link Earning شرح داده می شود.

 

 

1- ایجاد مطالب شگفت انگیز در سایت های پر بازدید:

 

پست های دیوانه کننده ایجاد کنید تا خواننده را مجنون کند! این جمله ممکن است خنده دار به نظر برسد ولی در واقعیت همین امر رخ می دهد. مطمئن باشید در خصوص کلمه کلیدی شما قبل تر بیشمار محتوا ایجاد شده است. پا را فراتر بگذارید و محتوایی ارگانیک ایجاد نمایید.

 

2- محصولات خود را رایگان عرضه نمایید:

 

سریع ترین راه برای جلب نظر مشتری ارائه محصولات رایگان می باشد. اگر میخواهید در این روش موفق باشید، نیاز کاربران خود را بشناسید و سعی کنید نیاز آنها را به صورت رایگان پاسخ دهید.

 

3- رقابت ایجاد کنید:

 

مردم عاشق مسابقه و رقابت هستند. برای کسب و کار خود تبلیغ نمایید. خدمات آنلاین خود را در فضای مجازی به اشتراک بگذارید و برای خدمات خود ویژگی منحصر به فرد قرار دهید. تمام کاری که باید انجام دهید این است که ایده ی خوبی داشته باشید.