شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 804
بازدید: 1184

 

با آموزش آموزش ساخت دکمه حرفه ای در وردپرس همراه شما کاربران گرامی هستیم، یکی از این نیازهای مدیران سایت این می باشد تا از امکانات نمایشی همچون دکمه حرفه ای، استایل خاص برای نقل‌قول در وردپرس و امکاناتی نمایشی از این دست برخوردار شوند. اما ممکن است قالبی که شما تا به امروز از ان استفاده می‌کنید چنین قابلیت‌هایی نداشته باشد و از طرفی تمایل به تغییر و تعویض قالب نداشته باشید! در این مقاله ساخت دکمه در وردپرس را با طراحی فلت در مطالب خود به همراه آیکون آموزش داده می شود. که در آن هیچگونه نیازی به استفاده از شورت کد و کدنویسی ندارید.

افزونه ساخت دکمه در وردپرس که قصد معرفی آن را دارم با نام Forget About Shortcode Buttons در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از ۲۰٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۵ را ازآن خود نماید.

 

ساخت دکمه در وردپرس

 

 

آموزش کار با افزونه برای ساخت دکمه حرفه ای در وردپرس :

پس از نصب و فعال سازی افزونه ساخت دکمه در وردپرس وارد بخش ویرایش یکی از مطالب خود شده و یا اینکه یک نوشته جدید ایجاد کنید. مشابه تصویر خواهید دید که آیکونی در ویرایشگر وردپرس شما اضافه شده است! روی آن کلیک کنید تا دکمه‌های مورد نظر خود را به نوشته اضافه کنید.

 

ساخت دکمه در وردپرس

 

پس از کلیک بر روی این دکمه پنجره‌ای به صورت لایت‌باکس برای ساخت دکمه در وردپرس برای شما باز خواهد شد، که دارای سه زبانه خواهد بود. در زبانه Properties مشابه تصویر زیر، ابتدا نام، لینک دکمه، رنگ دکمه و متن درون دکمه، نوع دکمه و در نهایت اندازه دکمه خود را تعیین کنید. با فعال کردن تیک گزینه Open link in new window نیز با کلیک بر روی دکمه، لینک دکمه در تب جدید مرورگر باز خواهد شد.

 

ساخت دکمه در وردپرس

properties :

همانطور که در تصویر می‌بینید با استفاده از افزونه Forget About Shortcode Buttons می‌توانید هر رنگ دلخواهی برای ساخت دکمه در وردپرس و متن درون آن را انتخاب کنید. در بخش Type افزونه نیز می‌توانید نوع دکمه خود را در انواع مختلفی همچون فلت، glossy و pop out انتخاب کنید که هر یک از ویژگی‌ها نیز قابلیت گرد کردن گوشه‌های دکمه را دارا هستند.

سپس به زبانه Icon مراجعه کنید و در صورت نیاز یک آیکون در ساخت دکمه در وردپرس خود نیز تعیین کنید. همانطور که در تصویر می‌بینید برای راحتی کار آیکون‌ها به صورت دسته بندی شده قرار گرفته‌اند و از مجموعه فونت آیکون Font Awesome در آن استفاده شده است.

 

ساخت دکمه در وردپرس

 

در نهایت بر روی گزینه Insert کلیک کنید تا ساخت دکمه در وردپرس در نوشته شما انجام شود و پس از انتشار نوشته نتیجه کار را مشابه تصویر زیر مشاهده کنید.

[dlbox title=”جعبه دانلود” link=”https://go.p30script.com/index.php?url=https://dl.p30script.com/plugin/forget-about-shortcode-buttons(www.p30script.com).zip” type=”zip” size=”کمتر از یک مگابایت” pass=”www.p30script.com”]

[dlline title=”دانلود افزونه از سایت مرجع” link=”https://go.p30script.com//index.php?url=https://wordpress.org/plugins/forget-about-shortcode-buttons”]

[button type=”default” color=”” target=”” link=”https://old.p30script.com/product/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%b3%d8%a6%d9%88%db%8c-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3-yoast-seo-premium/”]خرید افزونه سئوی وردپرس Yoast SEO Premium[/button] [button type=”default” color=”” target=”” link=”https://old.p30script.com/%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA/”]درخواست نصب قالب[/button] [button type=”default” color=”” target=”” link=”https://old.p30script.com/crash-report/”]گزارش خرابی محصول[/button]

نویسنده

مدیر سایت
تلاش می کنیم بهترینها را برایتان دست یافتنی می کنیم! وقتی می بینیم که نیازهای شما با محصولات سایت ما برطرف می شود، بسیار خرسند می شویم. ما پشتیبانی 24 ساعته در تمام ایام هفته از طریق تیکتینگ و چت آنلاین داریم.