لوگوی پی سی اسکریپت

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

یکی از روش های آسانی که شما می توانید گرین کارت ورود به آمریکا را کسب نمایید، ثبت نام در لاتاری می باشد. چنانچه خوش شان باشید و در این قرعه کشی که هر ساله انجام می شود برنده شوید، به شما اجازه سکونت و کار در آمریکا داده می شود. در حالت عادی تنها راه برای اقامت در مهد تمدن دنیا، استفاده از ویزای تحصیلی است به همین دلیل بسیاری از ایرانیان هر ساله به دنبال شانس آزمایی در این گردونه هستند.

 

چرا باید در لاتاری ثبت نام نماییم؟

سیاست امریکا به این شکل است که اقوام و نژاد های مختلف را وارد خاک خود نماید و برای بهبود نژاد خود از آنان استفاده کند. این یک سیاست کاملا هوشمندانه است که از زوال نژاد امریکای جلوگیری کرده و همچنین تفکرات جدید را به امریکا تزریق می نماید. با توجه به هزینه چند هزار دلاری که برای اخذ ویزا از این کشور می بایست هزینه شود، لذا اکثر ایرانیان به سمت قرعه کشی روی می آورند.

هر ساله لاتاری در اکتبر آغاز می شود و تا پایان ماه نوامبر ادامه دارد. پس از جمع اوری اطلاعات شرکت کنندگان، در می همان سال قرعه کشی انجام می شود و نتایج همان زمان اعلام می شود. در صورت برنده شدن در این قرعه کشی، از برندگان دعوت می شود که برای دریافت گرین کارت به سفارت امریکا مراجعه کنند. به دلیل بسته بودن سفارت امریکا در ایران، برندگان برای دریافت گرین کارت می توانند به سفارت خانه های ترکیه، ارمنستان و امارات مراجعه کنند. زمان مراجعه برای دریافت گرین کارت از اکتبر تا سپتامبر سال بعدی ثبت نام در لاتاری است.

 

چه اشخاصی در لاتاری شانس بیشتر دارند ؟

 

مهلت ثبت نام لاتاری 2021

مهلت ثبت نام تا ساعت 18:00 روز 14 آبان ۱۳۹۸ میباشد. این تاریخ به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود.

ثبت نام از طریق مجموعه پی سی اسکریپت:

تیم فنی پی سی اسکریپت این امکان را برای همگان فراهم آورده است تا با کمترین هزینه و در عرض 10 دقیقه ثبت نام شما را انجام داده و فرم تایید از وزارت خارجه آمریکا را برایتان ارسال نماید.

چنانچه مایلید از طریق ما ثبت نام مطمئنی را تجربه نمایید با ایمیل (p30scripts@gmail.com) در ارتباط باشید.

 

ثبت نام لاتاری 2021

ثبت نام لاتاری 2021

دلیل بازگشت وجه